Poznaj nasz zespół

SWOJĄ POSTAWĄ I DZIAŁANIEM CHCEMY WNOSIĆ WARTOŚĆ W ŻYCIE NASZYCH KLIENTÓW, PARTNERÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Jesteśmy grupą pasjonatów, których do działania najbardziej motywuje zadowolenie osób, z którymi współpracujemy oraz nowe wyzwania. W codziennej pracy łączymy miłość do podróżowania z odpowiedzialnością i zaangażowaniem, które są podstawą budowania trwałych i wartościowych relacji z naszymi klientami, partnerami, współpracownikami. Uwielbiamy dzielić się wiedzą, zatem jeśli możemy coś dla Ciebie zrobić – nie zwlekaj i zadaj nam pytanie.

CEO
Anna Skałecka
global@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/anna-ska%C5%82ecka-36680991/
48 506 910 992
48 506 910 992
Board Member
Aleksandra Sroka
a.sroka@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/aleksandra-sroka-41bb16109/
48 690 157 174
48 690 157 174
Head of Strategic Development
Beata Galeza
beata.galeza@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/beata-galeza/
+972 52 5987992
+972 52 5987992
Finance and Administration
Katarzyna Janik
k.janik@exclusiveworldwide.eu
48 505 155 777
48 505 155 777
DZIAŁ HANDLOWY
Account Manager
Rafał Haniszewski
r.haniszewski@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/rafal-haniszewski-1a9691169/
48 512 638 146
48 512 638 146
Account Manager
Maciej Tomczyk
m.tomczyk@exclusiveworldwide.eu https://pl.linkedin.com/in/maciej-tomczyk-749439172?trk=people-guest_people_search-card
48 506 443 871
48 506 443 871
DZIAŁ OPERACYJNY
Customer Relationship Manager
Agnieszka Karaś
a.karas@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/agnieszka-kara%C5%9B-aa13ab19b/
48 509 645 993
48 509 645 993
Project Manager
Elżbieta Ropiecka
e.ropiecka@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/elzbieta-ropiecka-94ab62191/
48 501 191 125
48 501 191 125
Project Manager
Paulina Grzegorzek
p.grzegorzek@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/paulina-grzegorzek-4769a7193/
48 509 645 939
48 509 645 939
Global Operations Team Leader
Paulina Kudach
p.kudach@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/paulina-kudach/
48 515 508 816
48 515 508 816
Global Operations Specialist
Julia Szpaner
j.szpaner@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/julia-szpaner-118905208/
48 513 212 134
48 513 212 134
Global Operations Specialist
Aleksandra Michalska
aleksandra.michalska@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/aleksandra-michalska-9b7b57214
48 504 784 131
48 504 784 131
Global Operations Specialist
Anastasiia Tsiupa
anastasiia.tsiupa@exclusiveworldwide.eu
48 797 125 710
48 797 125 710
Global Operations Specialist
Aneta Lis
aneta.lis@exclusiveworldwide.eu
48 500 366 753
48 500 366 753

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU EXCLUSIVE WORLDWIDE

Dowiedz się więcej
© Exclusive World 2020
Wyślij zapytanie Zadzwoń +48 506 910 992

Ta strona używa plików cookies, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie serwisu i są niezbędne do realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Zamykając ten baner, klikając łącze lub kontynuując przeglądanie w inny sposób, zgadzasz się na użycie plików cookie.

Akceptuję
Napisz do nas
Napisz do nas z dowolnym pytaniem a my niezwłocznie skontaktujemy się, by udzielić Ci odpowiedzi.
Wyślij zapytanie
Jeśli znasz już szczegóły swojejego wyjazdu, wyślij do nas zapytanie na zakwaterowanie długoterminowe, dzięki czemu od razu przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.