Poznaj nasz zespół

SWOJĄ POSTAWĄ I DZIAŁANIEM CHCEMY WNOSIĆ WARTOŚĆ W ŻYCIE NASZYCH KLIENTÓW, PARTNERÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Jesteśmy grupą pasjonatów, których do działania najbardziej motywuje zadowolenie osób, z którymi współpracujemy oraz nowe wyzwania. W codziennej pracy łączymy miłość do podróżowania z odpowiedzialnością i zaangażowaniem, które są podstawą budowania trwałych i wartościowych relacji z naszymi klientami, partnerami, współpracownikami. Uwielbiamy dzielić się wiedzą, zatem jeśli możemy coś dla Ciebie zrobić – nie zwlekaj i zadaj nam pytanie.

CEO
Anna Skałecka
global@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/anna-ska%C5%82ecka-36680991/
0048 506 910 992
0048 506 910 992
General Sales Manager
Aleksandra Sroka
a.sroka@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/aleksandra-sroka-41bb16109/
0048 690 157 174
0048 690 157 174
Finance and Administration
Katarzyna Janik
k.janik@exclusiveworldwide.eu
0048 505 155 777
0048 505 155 777
DZIAŁ HANDLOWY
Account Manager
Rafał Haniszewski
r.haniszewski@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/rafal-haniszewski-1a9691169/
0048 512 638 146
0048 512 638 146
Account Manager
Maciej Tomczyk
m.tomczyk@exclusiveworldwide.eu https://pl.linkedin.com/in/maciej-tomczyk-749439172?trk=people-guest_people_search-card
0048 506 443 871
0048 506 443 871
DZIAŁ OPERACYJNY
Global Operations SR Specialist
Agnieszka Karaś
a.karas@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/agnieszka-kara%C5%9B-aa13ab19b/
0048 509 645 993
0048 509 645 993
Project Manager
Elżbieta Ropiecka
e.ropiecka@exclusiveworld.com https://www.linkedin.com/in/elzbieta-ropiecka-94ab62191/
0048 501 191 125
0048 501 191 125
Global Operations Specialist
Paulina Grzegorzek
p.grzegorzek@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/paulina-grzegorzek-4769a7193/
0048 509 645 939
0048 509 645 939
Global Operations Specialist
Paulina Kudach
p.kudach@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/paulina-kudach/
0048 515 508 816
0048 515 508 816
Global Operations Specialist
Julia Szpaner
j.szpaner@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/julia-szpaner-118905208/
0048 513 212 134
0048 513 212 134
Global Operations Specialist
Aleksandra Michalska
aleksandra.michalska@exclusiveworldwide.eu https://www.linkedin.com/in/aleksandra-michalska-9b7b57214
0048 504 784 131
0048 504 784 131
Global Operations Specialist
Anastasiia Tsiupa
anastasiia.tsiupa@exclusiveworldwide.eu
0048 797 125 710
0048 797 125 710
Global Operations Specialist
Aneta Lis
aneta.lis@exclusiveworldwide.eu
0048 500 366 753
0048 500 366 753

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU EXCLUSIVE WORLDWIDE

Dowiedz się więcej
© Exclusive World 2020
Wyślij zapytanie Zadzwoń +48 506 910 992

Ta strona używa plików cookies, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie serwisu i są niezbędne do realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Zamykając ten baner, klikając łącze lub kontynuując przeglądanie w inny sposób, zgadzasz się na użycie plików cookie.

Akceptuję
Napisz do nas
Napisz do nas z dowolnym pytaniem a my niezwłocznie skontaktujemy się, by udzielić Ci odpowiedzi.
Wyślij zapytanie
Jeśli znasz już szczegóły swojejego wyjazdu, wyślij do nas zapytanie na zakwaterowanie długoterminowe, dzięki czemu od razu przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.